Logo Gmina Suchedniów

Archiwum newsów, strona 385

Ogłoszenie o konkursie ofert na szczepienia przeciw grypie

09.09.2015

OGŁOSZENIE

            Na podstawie art. 48b ustawy z dnia 27.08.2004r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych  (J.t.: Dz. U. z 2015r., poz. 581)

Burmistrz

Miasta i Gminy

Suchedniów

ogłasza konkurs ofert na realizację w roku 2015 „Programu szczepień profilaktycznych przeciwko grypie osób od 55 roku życia zamieszkałych w Gminie Suchedniów na lata 2015 - 2018”

więcej

Obrazek dla news_163
Obrazek dla news_162

Narodowe czytanie "LALKI"

07.09.2015

W sobotę 05.09. już po raz czwarty odbyło się Narodowe Czytanie. Tym razem w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej  czytaliśmy fragmenty "Lalki" Bolesława Prusa. W czytaniu uczestniczyło 28 osób, byli to: Maria Zuba (Poseł na Sejm RP), Dariusz Miernik, Ewa Kaniewska, Mariusz Pasek, Justyna Pałgan, Ireneusz Kuliński, Magdalena Przyjemska, Izabella Głowala - Działak, Małgorzata Winkler, Anna Sidelnikow, Julia Skokowska, Oliwia Zięcina, Aleksandra Świtek, Bożena Kaniewska, Teresa Bujnowska, Małgorzata Łukasiak, Maria Markiewicz, Anna Pasek, Barbara Sokołowska, Małgorzata Kuszewska, Krystyna Sasal, Jacek Odzimek, Kamila Frontczak, Magdalena Lasota, Aneta Łakomiec, Paweł Berliński, Marta Świtek, Małgorzata Zep.

Czytanie "Lalki" zostało wzbogacone wystawą lalek pt. "Damy z minionych epok", która została użyczona przez Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy.

więcej

Obrazek dla news_161

wystawa prac sary zielińskiej

07.09.2015

Sara Zielińska - tegoroczna absolwentka Liceum Plastycznego w Kielcach, od października rozpoczyna studia na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Architektury Wnętrz. Maluje od dziecka, inspiracje czerpie głównie z natury, dlatego tematem przewodnim jej prac jest pejzaż, istotne jest także uchwycenie przestrzeni  i podobnie jak w impresjonizmie: kolor oraz światło. Jej prace można właśnie obejrzec w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Suchedniowie.

więcej

Obrazek dla news_159

GMINNY PORTAL MAPOWY

04.09.2015

Miło nam poinformować, że pod adresem www.suchedniow.e-mapa.net został uruchomiony Portal Mapowy Gminy Suchedniów. Udostępnione są tam informacje o ewidencji gruntów i numeracji porządkowej posesji. Można również korzystać ze zdjęć satelitarnych oraz widoku ulic za pośrednictwem Google Street View. Dostępne są też funkcje wyszukiwania adresów i obiektów użyteczności publicznej.

Do korzystania z portalu nie jest wymagane dodatkowe oprogramowanie, wystarczy komputer lub smartfon z dostępem do Internetu.

Do portalu można wejść klikając na baner w prawym menu.

więcej

Obrazek dla news_158

Gala Świętokrzyskiej Akademii Sportu w Suchedniowie

04.09.2015

Świętokrzyska Akademia Sportu oraz Burmistrz Miasta i Gminy Suchedniów zapraszają na Galę Świętokrzyskiej Akademii Sportu, która odbędzie się 12 września 2015 roku w Suchedniowskim Ośrodku Kultury "Kużnica". W programie piknik sportowo - rekreacyjny na którym odbędą się gry i zabawy z nagrodami oraz losowanie atrakcyjnych upominków w tym dwóch tabletów. Część główna odbędzie się o godzinie 16.00 na której zostaną nagrodzeni młodzi uczestnicy ligi PRIMO CUP - RYWALIZACJA GMIN oraz uczestnicy rywalizacji w I Trójboju Samorządowym jak również I Turnieju Charytatywnego w Piłce Nożnej z przekazaniem zebranych środków na cele charytatywne.
Podczas Gali nie zabraknie atrakcji artystycznych. Wystąpią min: Drumbastic - finaliści programu " Mam Talent" , Dawid Krzyżowski - uczestnik Mistrzostw Świata w Brazylii w Freestyle Football oraz młodzieżowe zespoły taneczne.
Całość imprezy poprowadzi redaktor Radia Kielce Robert Szumielewicz. Po części oficjalnej dyskoteka Dance Party z muzyką lat 80 i 90.


Zapraszamy serdecznie mieszkańców Suchedniowa.
Wstęp wolny!!! 

więcej

Obrazek dla news_160

Biegi o "Puchar Kruka"

04.09.2015

W dniu 30 sierpnia w Suchedniowie przy ulicy Zagórskiej odbyły się biegi o "Puchar Kruka". To już trzecia edycja tej imprezy, która z roku na rok jest coraz lepsza pod względem organizacji jak i poziomem sportowym. Uczestnicy zjechali dosłownie z całej Polski, byli wśród nich mieszkańcy między innymi Olsztyna, Warszawy, Kielc, Skarżyska nie wspominając już o licznej reprezentacji z Suchedniowa. W gronie startujących było bardzo dużo kobiet.

więcej

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Dariusz Miernik</strong></p>

Dariusz Miernik

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

lipiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.