Logo Gmina Suchedniów

Archiwum newsów, strona 78

Obrazek dla news_3135

Podziękowanie za choinkę

15.12.2021

Bur­mistrz Miasta i Gminy Suchedniów Cezary Błach składa ser­deczne podziękowania nadleśniczemu Nadleśnictwa Suchedniów- Panu Piotrowi Fitasowi za podarowanie nie­zwykle okazałej choinki, która zdobi główny hol wejściowy Urzędu Miasta i Gminy. Iglaste drzewo jest nieodłączną ozdobą w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Dzięki Panu Nasi Miesz­kańcy mogą cieszyć się widokiem pięk­nego, zielonego drzewka i prze­żywać magię świątecz­nego czasu. Udekorowana bombkami choinka i zapach igliwia wprowadza, w Naszej instytucji, prawdziwie świąteczny i magiczny nastrój.

Cezary Błach
Burmistrz Miasta i Gminy Suchedniów

więcej

Obrazek dla news_3134

POTRZEBNA KREW

15.12.2021

Rada Gminy Suchedniów zwraca się z apelem i gorącą prośbą o oddanie krwi dla suchedniowianki żony naszego kolegi: Iwony Chmielewskiej – Biskup. Krew można oddać w dowolnej stacji, te najbliższe to Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach ul. Jagiellońska 66 czy w OT w Skarżysku Kamiennej ul. Szpitalna 1. Przed pobraniem należy wskazać Iwonę Chmielewską – Biskup, której chcemy przekazać krew oraz informację że znajduje się Ona w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach na oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii, NIEZALEŻNIE OD GRUPY KRWI. Wszystkim, którzy będą mogli nas wspomóc z góry bardzo dziękujemy. Trzymamy kciuki za zdrowie Pani Iwony.

więcej

Obrazek dla news_3132

Kino "Kuźnica" zaprasza na film WILK, LEW I JA

14.12.2021

W dniach 17 - 20 grudnia o godz.17:00 Kino "Kuźnica" zaprasza na film WILK, LEW I JA

Produkcja: Francja  Gatunek: familijny  Czas: 99 min  Od lat: 7
Opis filmu:
Alma postanawia wrócić do krainy swojego dzieciństwa – jest to otoczony pięknym lasem stary dom położony na malowniczej wyspie pośrodku jeziora w dzikich ostępach Kanady. Kiedy była mała, wychowywała się tu ze swoim dziadkiem, który uczył ją o przyrodzie i życiu w zgodzie z naturą. Wkrótce dziewczyna natrafia na dwójkę niezwykłych nieznajomych – małego wilczka i urocze lwiątko.

więcej

Obrazek dla news_3128

Mikołajkowy koncert w „Kuźnicy”

13.12.2021

Uczestnicy warsztatów zatytułowanych „Siła muzyki #uzależnienia” w dniu 11 grudnia w Suchedniowskim Ośrodku Kultury „Kuźnica” zagrali koncert mikołajkowy. Jego uczestników powitała Agnieszka Włodarczyk-Mazurek.

Najpierw swój potencjał i duże umiejętności zaprezentowali instrumentaliści pod batutą Wojciecha Materka. Byli to: Marcel Mondzik, Kosma Rozumek, Olek Wrotniak, Kuba Kabała (trąbki), Weronika Piwowarczyk, Dominika Tokarczyk, Magdalena Brzoza, Laura Wrotniak (saksofon altowy), Zuzia Mendak, Nela Bujnowska (klarnet), Pola Andrzejewska (flet), Monika Wrotniak (baryton), Filip Jaworski (perkusja).

Następnie ogromne talenty wokalne zaprezentowały podopieczne Malwiny Ozimskiej:  Paulina Antoniak, Maja Bracha, Nikola Świtek, Wiktoria Nowak, Malwina Rozumek, Julia Majcher, Aleksandra Gała, Wiktoria Piwowarczyk. Ostatnim akordem muzycznym tego dnia był wspólny koncert instrumentalistów i wokalistów.

więcej

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Cezary Błach</strong></p>

Cezary Błach

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

grudzień 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.