Logo Gmina Suchedniów

Archiwum newsów, strona 56

Obrazek dla news_3535

„Świętokrzyski Anioł Dobroci”

20.10.2022

17 października w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach odbyła się uroczysta gala konkursu „Świętokrzyski Anioł Dobroci”. Wyróżnienie za działalność charytatywną otrzymała między innymi Rada Rycerzy Kolumba 15299 im. Błogosławionego Jana Pawła II w Suchedniowie, zgłoszona do konkursu przez obecnego na uroczystości Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów - Cezarego Błacha. Radę reprezentował brat Jacek Furmańczyk. 

więcej

Obrazek dla news_3533

Ogólnopolski Festiwal Artystyczny dla Dzieci i Młodzieży "TETE A TETE ZE SŁOWEM"

17.10.2022

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Artystycznym dla Dzieci i Młodzieży "TETE A TETE ZE SŁOWEM", który odbędzie się w dniach 21-22 października 2022 r. w Suchedniowskim Ośrodku Kultury "Kuźnica" w Suchedniowie przy ul. Bodzentyńskiej 18.
Rozpoczęcie nastąpi 21 października br. o godz. 14:00. Zapraszamy również do SOK "Kuźnica" na koncert laureatów i wręczenie nagród Festiwalu "TETE A TETE ZE SŁOWEM", które odbędą się w dniu 22 października br. o godz. 13:00.

więcej

Obrazek dla news_3531

Jubileusz Złotych Godów

17.10.2022

Medalami  „Za długoletnie pożycie małżeńskie” nadanymi przez Prezydenta RP uhonorowane zostały pary małżeńskie, które świętują jubileusz pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego. Uroczystość odbyła się 14 października w sali Urzędu Stanu Cywilnego. 

– Dwoje ludzi żyje wspólnie w dobrych, ale i złych chwilach życia. Aby razem przeżyć tyle lat, potrzeba wyrozumiałości i rozmowy. Wasza obecność tutaj pokazuje, że potrafiliście ze sobą rozmawiać i rozwiązywać trudne problemy. Przyjmijcie od nas najserdeczniejsze życzenia życia w zdrowiu i z uśmiechem na twarzy – mówił do jubilatów burmistrz Cezary Błach wręczając medale w towarzystwie przewodniczącego rady miejskiej Krzysztofa Adamca, kierownik USC Magdaleny Młodawskiej i zastępcy kierownika Beaty Borkowskiej.

więcej

Obrazek dla news_3530

ŻYCZENIA DLA NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW OŚWIATY

14.10.2022

W Dniu Edukacji Narodowej składamy wszystkim Państwu - Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty w Gminie Suchedniów - najszczersze życzenia prawdziwej radości i satysfakcji, a także społecznego uznania dla Waszej trudnej, ale pięknej pracy.

Stojąc blisko młodego człowieka, towarzysząc mu w jego drodze do dorosłości, dając wsparcie, pomagacie odważnie patrzeć w przyszłość i podejmować mądre decyzje na całe życie. Niech zawsze towarzyszy Wam przekonanie, że warto, że Wasze poświęcenie ma sens.

Z wdzięcznością i wyrazami szacunku

Burmistrz  Miasta i Gminy Suchedniów 
Cezary Błach                                                                              

Przewodniczący Rady Miejskiej w Suchedniowie
Krzysztof Adamiec

więcej

Obrazek dla news_3528

Pasowanie pierwszaków w Szkole Podstawowej im. Emilii Peck

11.10.2022

11 października uczniowi klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Emilii Peck złożyli w obecności rodziców i zaproszonych gości złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na ucznia.

Koleżanki i kolegów z najmłodszych klas powitały koleżanki w klasy czwartej, gości powitała dyrektor szkoły Ewelina Zielonka. Byli wśród nich: burmistrz Cezary Błach, przewodniczący rady miejskiej Krzysztof Adamiec, inspektor ds. oświaty Beata Kaszuba, wiceprezes Banku Spółdzielczego Wojciech Gałczyński, przedstawiciele Policji Janina Flantowicz i Krzysztof Berus, przedstawicielka Nadleśnictwa Suchedniów Anna Wojkowska- Klata, ks. Marek Adamus, przewodniczący rady rodziców Michał Barański.

Po przedstawieniu artystycznym, dzieci na sztandar szkoły złożyły ślubowanie, a dyrektor szkoły pasowała ich na ucznia. Z rąk dyrekcji, nauczycieli, gości i rodziców dzieci otrzymały mnóstwo życzeń i upomników.

Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej burmistrz Cezary Błach złożył życzenia wszystkim pracownikom oświaty oraz nagrody dla Eweliny Zielonki, Iwony Persony i Małgorzaty Bujnowskiej.

Wychowawczyniami klas pierwszych są Jolanta Ambrozik i Joanna Babiarz.

więcej

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Dariusz Miernik</strong></p>

Dariusz Miernik

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

czerwiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.