Logo Gmina Suchedniów

Archiwum newsów, strona 327

Konsultacje projektu programu współpracy z organizacjami pozarzadowymi

17.10.2016

OGŁOSZENIE

o konsultacjach projektu Programu współpracy Gminy Suchedniów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2017

Burmistrz Miasta i Gminy Suchedniów zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe prowadzące działalność statutową na terenie Gminy Suchedniów do wzięcia udziału w konsultacjach projektu programu współpracy Gminy Suchedniów z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego  i o wolontariacie na rok 2017

więcej

Obrazek dla news_731

Dzień Edukacji Narodowej

14.10.2016

        Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty składamy najlepsze życzenia zdrowia, energii, wytrwałości. Niech każdy dzień będzie dla Państwa odkrywaniem nowych fascynujących wyzwań, a podejmowany trud będzie źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

 

   Przewodnicząca Rady Miejskiej                                                 Burmistrz Miasta i Gminy

           Małgorzata Styczeń                                                                 Cezary Błach

więcej

Obrazek dla news_730

zapraszamy na premierę spektaklu "łotrzyce"

14.10.2016

Teatr Bulwarowy "Kuźnica" w Suchedniowie serdecznie zaprasza na premierę komedii Agnieszki Osieckiej pt: "Łotrzyce", która odbędzie się w niedzielę 23 października o godz. 18.00. Premiera sztuki w reżyserii Ewy Pająk, w której obok samej reżyserki (znanej m.in. z ról w takich filmach jak: "Wołyń", "Lincz" oraz serialach: "Barwy Szczęścia", "Plebania") zagrają również: Magdalena Daniel - aktorka Teatru Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach oraz Łukasz Pruchniewicz - aktor Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Spektakl opowiada o dwóch niespełnionych zawodowo i osobiście aktorkach, żyjących z chałtur, które marzą o występach w teatrze. Nie układa im się z mężczyznami, pragną prawdziwej miłości. Do tego prowadzą ze sobą nieustanną grę pozorów. Ta pełna komediowych dialogów sztuka nie tylko rozśmiesza, ale i wzrusza. Dodatkowym atutem "Łotrzyc" są piosenki, które podkreślają nastrój sztuki.

Ceny biletów: 27 zł (miejsca pierwsze) oraz 24 zł (miejsca drugie), 20 zł bilety studenckie.

Serdecznie zapraszamy

 

więcej

Obrazek dla news_729

Ogłoszenie o szkoleniu

14.10.2016

Świętokrzyska Izba Rolnicza zaprasza chętnych na szkolenie dotyczące tworzenia i prowadzenia stowarzyszeń oraz tworzenia wniosków projektowych.

Tematyka szkolenia:

1.         Przepisy prawne dotyczące tworzenia stowarzyszeń

2.         Praktyczne aspekty funkcjonowania stowarzyszenia

3.         Księgowe zasady i obowiązki wynikające z istnienia stowarzyszenia

4.         Jak tworzyć projekty i wnioski projektowe – ćwiczenia praktyczne.

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby z województwa świętokrzyskiego. W powiecie skarżyskim szkolenie odbędzie się w dniach 20 -21 Października 2016r. w Suchedniowie w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy, ul. Fabryczna 5 w godz. 10-16.

więcej

APEL NIE PAL ŚMIECI

13.10.2016

Istnieje ustawowy zakaz spalania odpadów zawierających substancje niebezpieczne w urządzeniach, które nie są do tego przeznaczone! Zgodnie z ustawą o odpadach i kodeksem wykroczeń, zakazane jest spalanie odpadów w piecach i kotłowniach domowych, jak również na wolnym powietrzu. Zgodnie z art. 191 ustawy o odpadach- „Kto wbrew zakazowi termicznie przekształca odpady poza spalarnią odpadów lub współspalarnią odpadów podlega karze aresztu albo grzywny”.

więcej

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Dariusz Miernik</strong></p>

Dariusz Miernik

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

czerwiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.