Logo Gmina Suchedniów

Archiwum newsów, strona 366

Obrazek dla news_97

Warsztaty konsultacyjne

08.05.2015

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Wokół Łysej Góry” zaprasza mieszkańców Gminy Suchedniów na warsztaty konsultacyjne, których celem będzie ocena podejmowanych przez Stowarzyszenie działań, trafność zrealizowanych przedsięwzięć w latach 2009 – 2014 oraz zdiagnozowanie problemów i potrzeb mieszkańców gminy Suchedniów, które uwzględnione zostaną przy opracowaniu założeń do Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014 – 2020. Warsztaty zostaną zorganizowane w dniu 18 maja 2015 r. według następującego harmonogramu:

Godzina

Odbiorcy

Miejsce

13.00

warsztaty skierowane do pracowników JST, NGO, lokalnych liderów

sala konferencyjna Urzędu Miasta i Gminy w Suchedniowie

16.00

warsztaty skierowane do przedsiębiorców i osób planujących założyć działalność gospodarczą

sala konferencyjna Urzędu Miasta i Gminy w Suchedniowie

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach.

więcej

Zawiadomienie

14.05.2015

W związku z modernizacją ewidencji gruntów i budynków w obrębie geodezyjnym Michniów i Krzyżka firma „GEOFAM” Marian Barcikowski, Dariusz Szewczyk z Kozienic będzie prowadziła prace pomiarowe w terminie maj – listopad 2015r.

Informujemy, że 21 maja 2015r. o godz. 17.00 w siedzibie Centrum Kształceniowo-Integracyjnego w Michniowie odbędzie się zebranie z właścicielami władającymi i samoistnymi posiadaczami gruntów obrębów geodezyjnych Michniów i Krzyżka, na którym wykonawca prac geodezyjnych poinformuje obecnych o celu, zakresie i trybie wykonywanych prac oraz udzieli informacji i wyjaśni w miarę możliwości wszelkie wątpliwości.

Ponadto w trakcie pomiaru niezbędne będzie uzyskanie od właścicieli informacji odnośnie:

- daty zakończenia budowy budynków,

- wskazania na gruncie położenia znaków granicznych trwale stabilizowanych słupkami w celu ich zamierzenia,

- aktualnych ksiąg wieczystych (zawiadomienia o założeniu KW).

Dlatego też firma „GEOFAM” prosi o przygotowanie w/w informacji i udostępnienie do wglądu niezbędnych dokumentów.

 

więcej

Obrazek dla news_96

Bezpłatne szkolenia z obsługi komputera i internetu

08.05.2015

W ramach, realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, projektu "Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej" organizowane będą szkolenia z obsługi komputera i internetu. Są one skierowane do osób w wieku 45+, które nie miały jeszcze okazji poznać obsługi komputera lub chciałyby ją udoskonalić. Szkolenie jest bezpłatne i trwa 24 godziny (6 spotkań po 4 godziny). 

Zainteresowane osoby z Suchedniowa mogą zgłaszać się do udziału w rekrutacji, dzwoniąc na numer 58 522 28 33.

więcej

Obrazek dla news_95

Świętokrzyski Konwent Fantastyki JAGACON

07.05.2015

Świętokrzyski Konwent Fantastyki JAGACON to połączenie lokalnych legend, oraz tego co w fandomie lubimy najbardziej (prelekcji, warsztatów, konkursów, planszówek, RPG, LARP, cosplay, mangi i anime).

Łącznie około 300 h programu! Tegoroczna edycja odbywać się będzie w dniach 17-19 lipca 2015 w Suchedniowie w pobliżu prastarej Puszczy Świętokrzyskiej, co już samo w sobie tworzy wyjątkowy klimat! To już III edycja... nie może Cię u nas zabraknąć!

więcej

Dni Otwartych Funduszy Europejskich

05.05.2015

Suchedniowski Ośrodek Kultury "Kuźnica" w Suchedniowie zaprasza na Dni Otwarte pn. "Suchedniowska "Kuźnica" dawniej i dziś", realizowanych w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Powyższa akcja zostanie przeprowadzona w całej Polsce w dniach 7-10 maja br. już po raz drugi. Stanowi ona cykl wydarzeń mających na celu umożliwienie beneficjentom dofinansowanych projektów unijnych przedstawienie wyników prac przeprowadzonych dzięki otrzymanym funduszom, a mieszkańcom poszczególnych miast i miejscowości bliższe zapoznanie się ze zmodernizowanymi obiektami oraz zmianami, które nastąpiły w nich dzięki otrzymanemu dofinansowaniu.

więcej

Obrazek dla news_90

SREBRO DLA ORLICZA

04.05.2015

   Na rozegranych 1maja w Białymstoku Mistrzostwach Polski Województw Drużyn Mieszanych Juniorów w Badmintonie  drużyna w składzie: Wiktoria Dąbczyńska, Zuzanna Glijer, Marcin Wnuk i Kamil Kwaśniewski reprezentowała Województwo Świętokrzyskie i zdobyła srebrny medal oraz tytuł wicemistrzów Polski.
Nasz skromny, bo tylko czteroosobowy zespól (ze względu na zbliżające się matury, nie wszyscy mogli pojechać) zagrał wyśmienicie, pokonał Śląsk I i Śląsk  II po 4:1, Podkarpacie 3:2. W finale spotkał się z gospodarzami turnieju Województwem Podlaskim, reprezentowanym przez kadrowiczów -uczestników ostatnich Mistrzostw Europy i uległ 1:3.
Zdobycie srebrnego medalu to dla naszego województwa i klubu ogromny sukces, bardzo się cieszymy z odniesionego sukcesu i wprowadzenia przez Polski Związek Badmintona takich zawodów do współzawodnictwa .
                       

                                                             Aleksandra Dąbczyńska

 

więcej

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Cezary Błach</strong></p>

Cezary Błach

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

wrzesień 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.