Logo Gmina Suchedniów

Archiwum newsów, strona 375

Obrazek dla news_159

GMINNY PORTAL MAPOWY

04.09.2015

Miło nam poinformować, że pod adresem www.suchedniow.e-mapa.net został uruchomiony Portal Mapowy Gminy Suchedniów. Udostępnione są tam informacje o ewidencji gruntów i numeracji porządkowej posesji. Można również korzystać ze zdjęć satelitarnych oraz widoku ulic za pośrednictwem Google Street View. Dostępne są też funkcje wyszukiwania adresów i obiektów użyteczności publicznej.

Do korzystania z portalu nie jest wymagane dodatkowe oprogramowanie, wystarczy komputer lub smartfon z dostępem do Internetu.

Do portalu można wejść klikając na baner w prawym menu.

więcej

Obrazek dla news_158

Gala Świętokrzyskiej Akademii Sportu w Suchedniowie

04.09.2015

Świętokrzyska Akademia Sportu oraz Burmistrz Miasta i Gminy Suchedniów zapraszają na Galę Świętokrzyskiej Akademii Sportu, która odbędzie się 12 września 2015 roku w Suchedniowskim Ośrodku Kultury "Kużnica". W programie piknik sportowo - rekreacyjny na którym odbędą się gry i zabawy z nagrodami oraz losowanie atrakcyjnych upominków w tym dwóch tabletów. Część główna odbędzie się o godzinie 16.00 na której zostaną nagrodzeni młodzi uczestnicy ligi PRIMO CUP - RYWALIZACJA GMIN oraz uczestnicy rywalizacji w I Trójboju Samorządowym jak również I Turnieju Charytatywnego w Piłce Nożnej z przekazaniem zebranych środków na cele charytatywne.
Podczas Gali nie zabraknie atrakcji artystycznych. Wystąpią min: Drumbastic - finaliści programu " Mam Talent" , Dawid Krzyżowski - uczestnik Mistrzostw Świata w Brazylii w Freestyle Football oraz młodzieżowe zespoły taneczne.
Całość imprezy poprowadzi redaktor Radia Kielce Robert Szumielewicz. Po części oficjalnej dyskoteka Dance Party z muzyką lat 80 i 90.


Zapraszamy serdecznie mieszkańców Suchedniowa.
Wstęp wolny!!! 

więcej

Obrazek dla news_160

Biegi o "Puchar Kruka"

04.09.2015

W dniu 30 sierpnia w Suchedniowie przy ulicy Zagórskiej odbyły się biegi o "Puchar Kruka". To już trzecia edycja tej imprezy, która z roku na rok jest coraz lepsza pod względem organizacji jak i poziomem sportowym. Uczestnicy zjechali dosłownie z całej Polski, byli wśród nich mieszkańcy między innymi Olsztyna, Warszawy, Kielc, Skarżyska nie wspominając już o licznej reprezentacji z Suchedniowa. W gronie startujących było bardzo dużo kobiet.

więcej

Obrazek dla news_154

Dożynki 2015

01.09.2015

Tegoroczne Dożynki Powiatowo-Gminne, które odbyły się 30 sierpnia w Skarżysku-Kamiennej, rozpoczęły się Mszą świętą dziękczynną w Kościele Parafialnym św. Brata Alberta. Następnie korowód z wieńcami dożynkowymi i suchedniowską Miejską Orkiestrą Dętą na czele, przemaszerował na Plac Staffa przy Miejskim Centrum Kultury. Podczas ceremonii dożynkowych zaprezentowały się zespoły ludowe ze wszystkich gmin powiatu,  w tym również Michniowianie, którzy otrzymali nagrodę z rąk burmistrza Suchedniowa Cezarego Błacha. Koło Gospodyń Wiejskich z Mostek natomiast zajęło II miejsce w konkursie na najsmaczniejszą potrawę  dożynkową. W konkurencji lokalnych „kawalarzy” wziął udział suchedniowianin Bogdan Jaworski.

Gwiazdą wieczoru był Zespół Cygański Romanca, który porwał wszystkich do zabawy.

więcej

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Cezary Błach</strong></p>

Cezary Błach

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

październik 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.