Logo Gmina Suchedniów

Archiwum newsów, strona 355

Obrazek dla news_294

15 medali dla suchedniowian

09.02.2016

6 lutego rozegrano w Suchedniowie kolejny Ogólnopolski Turniej Młodzików Młodszych i Juniorów Młodszych. Młodzi zawodnicy Orlicza radzą sobie co raz lepiej, aż piętnaście razy stawali na podium. Swoją klasę potwierdziła Aleksandra Pająk wygrywając grę pojedynczą i podwójną z Katarzyną Ziębą. Kasia zdobyła jeszcze dwa srebra: z Miłoszem Miernikiem w mikście i w singlu. Miłosz dorzucił jeszcze dwa brązy w singlu i deblu z Marcinem Piwowarem, który zdobył również brązowy medal w singlu.

W młodzikach młodszych najlepsze w deblu były Julia Pajek i Julia Pająk, a w  singlu Pajek zdobyła srebro, a Pająk brąz. Tradycją naszej sekcji jest zwyciężanie w grach mieszanych, co potwierdzili nasi młodzi gracze. Wygrali Andrzej Pięta/Małgorzata Dulęba przed Jakubem Mikołajczykiem/Julią Pająk, a na trzecim miejscu znaleźli się Jan Franczyk/Weronika Zięba. Jeszcze dwa brązy wywalczyli w deblach Andrzej Pięta /Dawid Piwowarczyk  i Małgorzata Dulęba/Aleksandra Pawlukiewicz.

więcej

Rozstrzygnięcie konkursów na szczepienia

05.02.2016

OGŁOSZENIE

Burmistrz Miasta i Gminy Suchedniów podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 1 lutego 2016 r. rozstrzygnięte zostały konkursy ofert na realizację w 2016r.:

I.  Programu szczepień profilaktycznych przeciw pneumokokom dzieci do  2. roku życia zamieszkałych w Gminie Suchedniów w roku 2016.

         Na konkurs wpłynęła jedna oferta Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „Promyk” Sp. z o.o. w Suchedniowie, który zaproponował cenę jednej dawki szczepionki w wysokości 260 zł.

Oferta spełniła kryteria konkursowe i została wybrana.

Gmina Suchedniów pokryje 50% kosztów szczepienia tj. 130 zł za jedną dawkę szczepionki. Pozostałe 50% kosztów pokryją rodzice szczepionych dzieci.

II.  Programu szczepień profilaktycznych przeciw meningokokom młodzieży zamieszkałej w Gminie Suchedniów w roku 2016.

         Na konkurs wpłynęła jedna oferta Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „Promyk” Sp. z o.o. w Suchedniowie, który zaproponował cenę jednej dawki szczepionki w wysokości 120 zł.

Oferta spełniła kryteria konkursowe i została wybrana.

Gmina Suchedniów pokryje 100% kosztów szczepienia.

 

Z up. Burmistrza Miasta i Gminy

Z-ca Burmistrza

Dariusz Miernik

więcej

Obrazek dla news_291

mammobus w suchedniowie

04.02.2016

W dniu 12 lutego 2016r. ( piątek ) obok Urzędu Miasta i Gminy w Suchedniowie, ul. Fabryczna 5 odbędą się bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50 - 69 lat. Badania wykonywać będzie firma MEDICA z Łodzi.

Bezpłatne badanie mammograficzne adresowane jest do kobiet z najbardziej zagrożonej zachorowaniem na raka grupy wiekowej 50-69, które w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie wykonywały mammografii w ramach profilaktyki zdrowotnej NFZ.

Panie, których program nie obejmuje, mogą wykonać badanie odpłatnie.

więcej

Ogłoszenie Informacyjne- UTRATA DowódU OsobistEGO

04.02.2016

Urząd Miasta i Gminy Suchedniów informuje, że dowód osobisty zgłoszony jako utracony jest nieodwracalnie unieważniony w Rejestrze Dowodów Osobistych. Dodatkowo informacja o unieważnieniu dowodu osobistego jest niezwłocznie przekazywana do Systemu informacyjnego Shengen, a także wykazu unieważnionych dowodów osobistych. Posługiwanie się unieważnionym dowodem osobistym może powodować negatywne konsekwencje dla jego posiadacza podczas przekraczania granicy lub dokonywania czynności prawnych na podstawie tego dokumentu. Utratę dowodu osobistego należy niezwłocznie zgłaszać do urzędu, który go wystawił, bądź do najbliższego urzędu gminy. Bezzwłoczne zgłoszenie utraty dowodu leży w bezpośrednim interesie jego posiadacza. Należy pamiętać, że unieważnienia dowodu osobistego dokonuje się z chwilą zgłoszenia przez posiadacza bądź znalazcę. Wszelkie informacje w sprawie dowodów osobistych udzielane są przez pracowników Urzędu w pokojach 206, 207 lub pod numerem telefonu   41-2543186 wew. 40

więcej

Obrazek dla news_287

medale w międzynarodowych mistrzostwach polski

26.01.2016

Zakończone właśnie 27 MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW LUBIN 2016 zgromadziły 150 badmintonistów z 16 państw. W reprezentacji Polski zagrały trzy zawodniczki Orlicza Suchedniów: Wiktoria Dąbczyńska, Zuzanna Glijer i Izabela Pajek. Dorobek medalowy Polaków to jedno złoto i dwa brązy, z czego oba brązowe medale zdobyły nasze zawodniczki: Wiktoria w grze mieszanej z Robertem Cybulskim i Zuzia w deblu z Magdą Świerczyńską. Iza w mikście z Radkiem Wróblem zakończyła grę w drugiej rundzie, a w deblu z Wiktorią Adamek, w walce o medal, uległa Francuzkom, późniejszym złotym medalistkom.

więcej

Obrazek dla news_286

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Cezary Błach</strong></p>

Cezary Błach

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

kwiecień 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.