Logo Gmina Suchedniów

Archiwum newsów, strona 331

Obrazek dla news_600

Przyjdź i zostań bohaterem!!!

28.07.2016

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielach zachęca do oddawania krwi.

Dawcą krwi może zostać osoba, która:

  • jest zdrowa,
  • ma skończone 18 lat,
  • waży powyżej 50 kg,
  • nie chorowała na żółtaczkę, kiłę, na choroby przewlekłe, które wymagają przyjmowania leków na stałe,
  • zapoznała się z „Informacją o chorobach zakaźnych dla krwiodawców” i wypełniła kwestionariusz dla krwiodawców,
  • w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie miała wykonywanego zabiegu operacyjnego, tatuażu, przekłucia uszu lub innych części ciała.

 

więcej

Badanie preferencji pasażerów oraz jakości transportu publicznego w województwie

27.07.2016

Wojewódzki Zarząd Transportu zaprasza wszystkich podróżujących komunikacją publiczną do udziału w anoniomowym badaniu ankietowym.

Badanie preferencji pasażerów oraz jakości transportu publicznego w województwie, wpłynie pozytywnie na poprawę dotychczas świadczonych usług poprzez określenie i wprowadzenie oczekiwanych standardów usług przewozowych na organizowanych liniach użyteczności publicznej  w transporcie zbiorowym. Wyniki badań zostaną ponadto wykorzystane do opracowania rocznej analizy transportowej, z której korzystać mogą wszystkie jednostki samorządu terytorialnego.

więcej

program Startup Camp Rijeka 2016 dla młodych przedsiębiorców

21.07.2016

Ambasada USA w Zagrzebiu oraz Step Ri Science and Technology Park Uniwersytetu w Rijece zapraszają młodych przedsiębiorców (18 – 35 lat) do aplikowania na 5-dniowy program mentoringowy Startup Camp Rijeka 2016 w Chorwacji. Program ten odbędzie się w dniach 14 -18 września 2016 r. na Uniwersytecie w Rijece i umożliwia warsztaty z uznanymi przedstawicielami biznesu i inwestorami z USA i Chorwacji.

Organizatorzy zapewniają noclegi, częściowe wyżywienie (śniadania i lunche) oraz koszty lokalnego transportu publicznego. Nie zapewniają przelotów/transportu międzynarodowego. Program jest prowadzony w języku angielskim.

Aby ubiegać się o udział w programie, należy wypełnić aplikację online zawierającą pytania dotyczące pomysłu na biznes, który będzie potem opracowywany w czasie wydarzenia. Aplikować można do 1 sierpnia. Zwycięskich kandydatów wybiorą organizatorzy programu z Step Ri Science and Technology Park Uniwersytetu w Rijece.

Ponieważ Ambasada USA w Warszawie nie jest organizatorem wydarzenia, prosimy wszelkie pytania kierować do organizatorów w Chorwacji pod adresami podanymi tutaj.

Więcej informacji: http://startupcamp.com.hr/

Krótka relacja filmowa z zeszłorocznej edycji programu: https://www.youtube.com/watch?v=H74SwK5dW-g

 

więcej

Obrazek dla news_592

VI Europejskiego Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

21.07.2016

Trzy dni inspiracji dla innowacji” to hasło tegorocznego, VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbędzie się w dniach 10-12 października w Katowicach. Wśród najważniejszych tematów obok innowacji będą: współpraca międzynarodowa, kapitał dla rozwoju, prawo, edukacja sukcesu oraz współpraca biznesu z samorządem i nauką.

Wraz z ogłoszeniem programu, 4 lipca ruszyła też rejestracja uczestników. Aby wziąć udział w wybranych wydarzeniach wystarczy wypełnić formularz rejestracji na stronie www.ekmsp.eu.

W zeszłym roku w gronie 6000 osób znaleźli się przedstawiciele 43 krajów. Tym samym Kongres stał się największym wydarzeniem dla sektora MŚP w Europie.

więcej

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Cezary Błach</strong></p>

Cezary Błach

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

październik 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.