Logo Gmina Suchedniów

Archiwum newsów, strona 319

Obrazek dla news_310

konsultacje społeczne "mapy zagrożeń"

19.02.2016

W dniu 18. 02. 2016 r. mieszkańcy Suchedniowa, na czele z zastępcą burmistrza Dariuszem Miernikiem, wzięli udział w konsultacjach społecznych dotyczących opracowywania „Mapy zagrożeń”. Spotkanie poprowadził Komendant Powiatowy Policji w Skarżysku-Kamiennej nadkom. Piotr Zalewski.

Głównym celem „Mapy zagrożeń” jest poprawa bezpieczeństwa oraz skuteczniejsza walka z przestępczością. Przy tworzeniu takich map brane są pod uwagę między innymi informacje z badań opinii społecznej, debat społecznych.

 

 

więcej

Obrazek dla news_309

życzenia dla stulatki

19.02.2016

Dnia 18 lutego 2016 r. mieszkanka Suchedniowa Pani Zofia Obara obchodziła setną rocznicę urodzin. Z tej okazji, dostojnej jubilatce życzenia na kolejne lata w zdrowiu i radości  złożyli Burmistrz Cezary Błach wraz ze swoim zastępcą Dariuszem Miernikiem oraz Kierownikiem USC Pawłem Lisowskim.

Szanownej Jubilatce życzymy wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze. Niech nigdy nie brakuje jej zdrowia, radości i pogody ducha, w otoczeniu licznej, kochającej rodziny.

więcej

Obrazek dla news_308

Wizyta gimnazjalistów w urzędzie

19.02.2016

W ramach nauki wiedzy o społeczeństwie uczniowskie klas II suchedniowskiego Gimnazjum odwiedzili Urząd Miasta i Gminy.

Z gimnazjalistami spotkał się Burmistrz Cezary Błach, zastępca Dariusz Miernik oraz  Przewodnicząca Rady Miejskiej Małgorzata Styczeń, która przedstawiła uczniom zadania i cele samorządu lokalnego. Po spotkaniu w sali konferencyjnej zastępca burmistrza oprowadził uczniów po Urzędzie, gdzie mogli zapoznać się z kompetencjami poszczególnych wydziałów.

więcej

Obrazek dla news_304

Ostatni sprawdzian

15.02.2016

Międzynarodowe Mistrzostwa Węgier Pecs 2016 były ostatnim sprawdzianem przed Mistrzostwami Europy U-17. Polska reprezentacja zdobyła brąz w grze mieszanej. Nasze zawodniczki tym razem bez medalu. W turnieju wystartowała liczna ekipa z Tajlandii, która zdobyła prawie komplet medali. Wiktoria Dąbczyńska w drugiej rundzie przegrała z Tajlandką późniejszą srebrną medalistką, w mikście z Robertem Cybulskim dotarła do ćwierćfinału po 48 minutach i trzech setach  walki uległa parze tajlandzkiej brązowym medalistom. Wiktora z Olą Goszczyńską w ćwierćfinale w meczu ze Słowaczkami z powodu niedyspozycji Oli dziewczyny oddały mecz walkowerem. Zuzanna Glijer singla przegrała nieznacznie w drugiej rundzie  z Karoliną Władzińską 24-26,19-21, w debla z Magdą Świerczyńską  dotarła do ćwierćfinału i po dobrym meczu uległy Szwedkom, które zdobyły złoty medal i były sensacją tych mistrzostw, ogrywając w finale parę z Tajlandii, pozostałe złota pojechały do Tajlandii. Dla Izabeli Pajek to był pechowy turniej, miksta z Radkiem Wróblem przegrała w pierwszej rundzie, a w debla nie zagrała w ogóle z powodu choroby partnerki Wiktorii Adamek.

więcej

Patronat Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów

15.02.2016

Organizatorów wydarzeń, imprez edukacyjnych, kulturalnych, naukowych, sportowych i obywatelskich o zasięgu i znaczeniu lokalnym, regionalnym lub ponadregionalnym, informujemy, że od 2 lutego 2016  r. obowiązuje Regulamin przyznawania Patronatu Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów.

O Patronat Burmistrza Miasta i Gminy Suchedniów może ubiegać się każdy, kto organizuje wydarzenie, które wpisuje się w zadania samorządu lokalnego i ma szczególne znaczenie dla promocji i budowania pozytywnego wizerunku Miasta i Gminy Suchedniów.

więcej

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Cezary Błach</strong></p>

Cezary Błach

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

sierpień 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.