Logo Gmina Suchedniów

News

Rusza letni konkurs dla krwiodawców

26.06.2015

Wkrótce rusza kolejna, ósma już edycja letniego konkursu dla krwiodawców. Osoby, które od 1 lipca do 30 września oddadzą krew w skarżyskim oddziale terenowym RCKiK, mieszczącym się przy ulicy Szpitalnej 1, będą brały udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Prezydent Skarżyska, Konrad Krönig funduje trzy nagrody, pozostali fundatorzy – po jednej dla mieszkańców swoich gmin.

Letni konkurs dla krwiodawców stał się już tradycją. Od ośmiu lat osoby oddające krew w wakacje, biorą udział w losowaniu nagród fundowanych przez prezydenta Skarżyska Kamiennej i włodarzy sąsiednich gmin. Konkurs ma zachęcać mieszkańców powiatu skarżyskiego i okolic do honorowego oddawania krwi, ma także pomóc w zapewnieniu dostatecznej ilości leków krwiopochodnych dla leczenia chorych w szpitalach województwa świętokrzyskiego.

W tegorocznej, ósmej edycji konkursu nagrody otrzyma 8 wylosowanych osób spośród tych, które  od 1 lipca do 30 września oddały krew w skarżyskim oddziale przy ulicy Szpitalnej. Nagrody dla mieszkańców swoich gmin fundują: burmistrz Suchedniowa, wójt Skarżyska Kościelnego, wójt Bliżyna, wójt Łącznej, wójt Mirca. Prezydent Skarżyska-Kamiennej ufunduje trzy nagrody: jedną dla kobiety – mieszkanki Skarżyska-Kamiennej, jedną dla mężczyzny – mieszkańca Skarżyska-Kamiennej i jedną dla osoby, która mieszka poza Skarżyskiem (ta nagroda ma dodatkowo zachęcać mieszkańców okolicznych gmin do oddawania krwi w oddziale w Skarżysku).

Losowanie odbędzie się w październiku.

Szczegóły na temat konkursu znajdują się w REGULAMINIE: /_portals_/suchedniow/CKFiles/Dokumenty/Zasady_konkursu.doc 

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Cezary Błach</strong></p>

Cezary Błach

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

sierpień 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.