Logo Gmina Suchedniów

News

News zdjęcie id 819

Wigilijne spotkanie w Mostkach

19.12.2016

18 grudnia w Mostkach, podobnie jak w latach poprzednich, przez miejscowy dom kultury oraz Koło Gospodyń Wiejskich zorganizowane zostało wigilijne spotkanie dla osób samotnych i starszych, na które przybyłych powitał Krzysztof Szczygieł. Przy wspólnym stole zasiedli seniorzy z Mostek i Parszowa, ich dobrodzieje oraz goście, w tym burmistrz Cezary Błach oraz radni.

Na początku wysłuchaliśmy koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu „Skokotliwi”
i kapeli „Mostki”. Później życzenia zebranym złożyli burmistrz Cezary Błach, prezes Towarzystwa Przyjaciół Suchedniowa Helena Krzysztofek, miejscowy radny Waldemar Krogulec i sołtys Jacek Uba.

O idei świątecznego spotkania mówił proboszcz Parafii Parszów ks. Emanuel Kolatorowicz:
-Choć wielu z Was jest w starszym wieku i niepełnosprawnymi, to przedstawiacie wielką wartość. Trafiliśmy do wszystkich z Was, choć nie wszyscy ze względu na zdrowie mogli dziś tu przybyć. Ubogacajmy ludzi dobrem – mówił ks. proboszcz dziękując jednocześnie wszystkim darczyńcom.

Później łamano się opłatkiem składając sobie wzajemne życzenia, na koniec wszyscy zasiedli do wieczerzy wigilijnej, na którą potrawy przygotowało miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich. Wieczór upłynął w rodzinnej atmosferze, pełnej dobra i życzliwości, którym towarzyszyło wspólne kolędowanie.

Jacenty Kita

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Cezary Błach</strong></p>

Cezary Błach

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

luty 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.