Logo Gmina Suchedniów

News

News zdjęcie id 689

ZŁOTO i DWA BRĄZY DLA ORLICZA !

21.09.2016

Tegoroczny PUCHAR GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH Zgromadził 200-tu zawodników. Do rywalizacji przystąpiła cała czołówka krajowa i zawodnicy z zaprzyjaźnionych klubów z Łotwy, Ukrainy i Białorusi. Przez trzy dni rozegrano ponad 500 pojedynków na wysokim poziomie. W kategorii U-11 zwyciężyli: Veronika Stankevicz Brześć i Dominik Kwinta Kraków. W U-13 najlepszymi okazali się: Dominika Gajda Kędzierzyn i Dominik Kwinta  Kraków, w deblu zwyciężyli: Maks Danielak Piotrków /Dominik Kwinta Kraków, w grze mieszanej wygrali Dawid Perkowski Białystok/Martyna Kowalczyk Sianów, w deblu kobiet najlepsze były gospodynie Julka Pajek/Julka Pająk.

W kategorii U-17 zwyciężyli: Karolina Szubert Wrocław i Bartosz Gałązka Głubczyce, debel  chłopców Szymon Stokfisz/Wiktor Trecki Bieruń, debel dziewcząt Dagmara Pękała Pszczyna/Hanna Szymańska Lubliniec, gra mieszana Łukasz Cimosz Jelenia Góra /Karolina Szubert Wrocław.

W kategorii żaków z Suchedniowa wystąpili Patrycja Bator, Alicja Więckowska i Filip Obarski, ale nie zdołali awansować z grup. W młodzikach młodszych potwierdziły swoją klasę mistrzynie Polski Julia Pajek/Julia Pająk, które bez problemów zdobyły złoty medal. Dobrze zaprezentowała się nasza utalentowana juniorka młodsza Aleksandra Pająk, która wywalczyła dwa brązowe medale: w deblu z Beatą Mycek Nowa Dęba i w mikście z Wiktor Trecki Bieruń, w singlu Ola zagrała świetny mecz i minimalnie przegrała w secie trzecim 19-21 ze złotą medalistką Karoliną Szubert. Nasz utalentowany junior młodszy Miłosz Miernik w singlu i mikście z Zofią Tomczyk Nowa Dęba zajął miejsca 5-8.

Organizacja tak dużego turnieju, to wielkie wyzwanie i ciężka praca. Serdecznie dziękuję, w imieniu  swoim i głównego organizatora Stefana Pawlukiewicza,  wszystkim zawodnikom i trenerom za tak liczny udział w naszym turnieju, zawodnikom Orlicza za nieocenioną pomoc przy turnieju, grupie seniorów i rodziców zawodników, którzy zawsze nam pomagają. Specjalne słowa podziękowania kieruję do pana Rafała Lorenza – dyrektora OSiR, który pomagał i przez trzy dni czuwał nad sprawnym przebiegiem turnieju. Dziękuję wszystkim Gościom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością na otwarciu i zakończeniu turnieju. Dziękujemy!!!

Aleksandra Dąbczyńska

 

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Cezary Błach</strong></p>

Cezary Błach

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

maj 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.