Logo Gmina Suchedniów

News

News zdjęcie id 587

O tym, jak Klub Seniora „Kreatywni” realizuje projekt pod nazwą Emerycie, trwaj w rozkwicie!”

19.07.2016

 Od czerwca do końca sierpnia br. mniejsze lub liczniejsze grupy Suchedniowskich Seniorów uczestniczą w rozmaitych zajęciach w ramach realizacji projektu „Emerycie, trwaj w rozkwicie”.

Pierwszym działaniem był wyjazd do kieleckiego teatru na sztukę G. Spiro „Szalbierz”. Wzbudziła ona ożywioną dyskusję na temat gry aktorów, współczesnych odniesień i aluzji, ogólnej wymowy treści spektaklu.

Z kolei na basenie w Skarżysku – Kam.  grupa uczestników z zaangażowaniem, ale i rozbawieniem, ćwiczyła w wodzie pod okiem instruktorki. Zabawa i relaks – świetne.

Trzecie spotkanie rozpoczęło się od obejrzenia filmiku instruktażowego na temat zasad używania kijków oraz korzyści płynących z nordic walking. Następnie na  powietrzu obok Suchedniowskiego Ośrodka Kultury „Kuźnica” gimnastykę rozgrzewającą poprowadził p. Zdzisław Włodarczyk, dodatkowo urozmaicając konkretne polecenia ćwiczeń żartami i anegdotami. I poszliśmy rozbawioną gromadą ulicą Bodzentyńską, Berezowem do młyna na Koszykowej. Mieliśmy tam szczęście spotkać aktualnych właścicieli, doglądających remontu tego obiektu. Opowiedzieli nam o swych dalszych planach dotyczących starego młyna. Seniorzy, którzy dotychczas brali udział w  powyższych działaniach, deklarują chęć skorzystania z kolejnych ofert.

Zapraszamy do śledzenia komunikatów informujących o terminach zaplanowanych przedsięwzięć z zakresu wspomnianego projektu.

Danuta Rokita

/Klub Seniora „Kreatywni”/

 

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Cezary Błach</strong></p>

Cezary Błach

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

sierpień 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.