Logo Gmina Suchedniów

News

News zdjęcie id 578

Kolejny raz pobiegną po Puchar Kruka

13.07.2016

28 sierpnia, o godz. 11 w Suchedniowie wystartuje kolejna edycja Biegu o Puchar Kruka. Zawody łączące sportową rywalizację z atmosferą dobrej zabawy odbędą się po raz czwarty. Organizatorzy uruchomili już zapisy.

 

Zawodnicy będą mogli zmierzyć się na jednym z dwóch dystansów: 5 km lub 11 km. Wszyscy wystartują obok leśniczówki, na końcu ulicy Zagórskiej w Suchedniowie. Trasa biegu prowadzi drogami pożarowymi przez las. Okoliczna przyroda sprawia, że warunki do biegania są komfortowe i przyjazne dla zwolenników aktywności fizycznej.

Na pokonanie trasy uczestnicy mają 1 godz. 45 min. Zawodnik, który najszybciej pokona dystans 11 km zostanie uhonorowany Pucharem Kruka. Osoby z kolejnymi dwoma najlepszymi wynikami oraz trzech uczestników, którzy najszybciej pokonają trasę na 5 km, dostaną statuetki. Wszyscy entuzjaści biegania zostaną odznaczeni pamiątkowymi medalami.

W Biegu o Puchar Kruka mogą wziąć udział wszyscy miłośnicy aktywności fizycznej, którzy ukończyli 16 rok życia. Niepełnoletni zawodnicy muszą posiadać pisemną zgodę rodziców.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w Biegu o Puchar Kruka powinni zarejestrować się do 23 sierpnia za pośrednictwem strony www.pucharkruka.pl. Opłata startowa wynosi 20 zł (30 zł w dniu zawodów).

Bieg o Puchar Kruka:

Pierwszy Bieg o Puchar Kruka odbył się 1 września 2013 roku. Organizacją pierwszych w historii Suchedniowa masowych zawodów biegowych zajęli się trzej sympatycy biegania Emil Naszydłowski, Michał Janduła i Adam Podeszwiak. Chęć krzewienia kultury fizycznej, propagowania zdrowego stylu życia, a przede wszystkim stworzenia czegoś nowego, zwyciężyła nad brakiem doświadczenia. Sukces pierwszej edycji utwierdził organizatorów w przekonaniu, że warto kontynuować tę ideę. Suchedniowski bieg z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę pasjonatów biegania. Szczegółowe informacje na: www.pucharkruka.pl

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Gałczyńska

e-mail: info@pucharkruka.pl

Info: AGNIESZKA GAŁCZYŃSKA

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Dariusz Miernik</strong></p>

Dariusz Miernik

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

sierpień 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.