Logo Gmina Suchedniów

News

News zdjęcie id 3531

Jubileusz Złotych Godów

17.10.2022

Medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie” nadanymi przez Prezydenta RP uhonorowane zostały pary małżeńskie, które świętują jubileusz pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego. Uroczystość odbyła się 14 października w sali Urzędu Stanu Cywilnego. 

– Dwoje ludzi żyje wspólnie w dobrych, ale i złych chwilach życia. Aby razem przeżyć tyle lat, potrzeba wyrozumiałości i rozmowy. Wasza obecność tutaj pokazuje, że potrafiliście ze sobą rozmawiać i rozwiązywać trudne problemy. Przyjmijcie od nas najserdeczniejsze życzenia życia w zdrowiu i z uśmiechem na twarzy – mówił do jubilatów burmistrz Cezary Błach wręczając medale w towarzystwie przewodniczącego rady miejskiej Krzysztofa Adamca, kierownik USC Magdaleny Młodawskiej i zastępcy kierownika Beaty Borkowskiej.

Pół wieku temu na ślubnym kobiercu stanęli: Helena i Tadeusz Barańscy, Bernarda i Wacław Borowiec, Bogusława i Leon Bujnowscy, Henryka i Jan Chłopek, Marianna i Wojciech Domagała, Barbara i Henryk Flantowicz, Bożena i Michał Glijer, Bożenna i Marian Kowalscy, Barbara i Andrzej Krogulec, Elżbieta i Józef Lasota, Jadwiga i Kazimierz Majsak, Irena i Czesław Michta, Elżbieta i Andrzej Miernik, Felicja i Kazimierz Mikołajczyk, Teresa i Jan Misiak, Celina i Władysław Moskal, Grazyna i Jerzy Nowocień, Marta i Ignacy Obara, Zofia i Wacław Odelscy, Alicja i Henryk Pająk, Halina i Marek Serek, Joanna i Kazimierz Ślusarczyk, Zofia i Ryszard Tusznio, Grażyna i Stanisław Wicha, Zofia i Waldemar Wikło, Krystyna i Kazimierz Wrotniak, Mariana i Ryszard Żebrowscy, Elżbieta i Henryk Żmijewscy.

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Cezary Błach</strong></p>

Cezary Błach

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

kwiecień 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.