Logo Gmina Suchedniów

News

News zdjęcie id 2765

Łamiący drogowe zakazy nie będą bezkarni. Pomaga Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

12.03.2021

W związku z przebudową skrzyżowania ulicy Kieleckiej z Zagórską i Mickiewicza w Suchedniowie miejscowi policjanci odbierają dużo zgłoszeń dotyczących kierowców ciężarówek, którzy mimo znaku zakazu wjeżdżają m.in. w ulicę Powstańców 1863 roku. Policjanci codziennie reagują na popełnione wykroczenia. Pomocna w ujawnianiu sprawców drogowych występków jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Do połowy czerwca mieszkańcy Suchedniowa i kierowcy przejeżdżający przez miasto będą musieli liczyć się z utrudnieniami na drodze. Do tego czasu powstać ma rondo na skrzyżowaniu ulicy Kieleckiej z Zagórską I Mickiewicza. Z uwagi na zmianę w organizacji ruchu, skarżyscy i suchedniowscy policjanci odbierają dużo sygnałów dotyczących łamania przepisów przez kierowców ciężarówek. Nie stosując się do znaku zakazu wjazdu pojazdów o masie przekraczającej 3,5 tony, wjeżdżają oni m.in. w ulicę Powstańców 1863 roku, niszcząc przy tym nawierzchnię drogową. Stróże prawa codziennie reagują na popełniane wykroczenia. Pomocna przy ujawnianiu kierowców łamiących przepisy jest także Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dzięki zgłoszeniom naniesionym na mapę w ostatnich dniach, sześciu sprawców wykroczeń zostanie rozliczonych.

Skarżyscy policjanci zachęcają do korzystania z KMZB na co dzień. Jeśli masz problem niewymagający natychmiastowej interwencji funkcjonariuszy na miejscu, wejdź w mapę, wybierz z listy rodzaj zagrożenia, zaznacz odpowiednie  miejsce i kliknij na nie. Stróże prawa szybko zajmą się sprawą!

Uwaga! W przypadku niecierpiącym zwłoki i potrzeby szybkiej interwencji policjantów zgłaszaj interwencje dzwoniąc na numer alarmowy 112!!!

źródło: KPP w Skarżysku - Kamiennej

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Dariusz Miernik</strong></p>

Dariusz Miernik

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

czerwiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.