Logo Gmina Suchedniów

News

News zdjęcie id 2435

Nabór do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego II kadencji

11.03.2020

10 marca 2020 r. w Filharmonii Świętokrzyskiej, odbyła się konferencja dla młodzieżowych rad miast/gmin z terenu województwa świętokrzyskiego zorganizowana przez Młodzieżowy Sejmik Województwa Świętokrzyskiego we współpracy z przewodniczącym Sejmiku Panem Andrzejem Prusiem oraz Kancelarią Sejmiku Urzędu Marszałkowskiego. W konferencji uczestniczyły przedstawicielki Młodzieżowej Rady Miejskiej w Suchedniowie – Lena Kowalik oraz Oliwia Sitarz.  Celem wydarzenia było zaktywizowanie młodych radnych do  działania oraz zachęcenie do kandydowania na Radnego Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego.

Podczas konferencji odbyły się cztery warsztaty dla młodzieżowych radnych oraz warsztat dla opiekunów młodzieżowych rad, warsztaty zorganizowane i prowadzone były przez radnych Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego oraz Kancelarię Sejmiku Urzędu Marszałkowskiego.

Młodzież uczestnicząca w konferencji miała okazję poznać Radnych Młodzieżowego Sejmiku oraz zobaczyć efekty dwuletniej pracy Radnych.

Zachęcamy do zaangażowania się w pracę na rzecz Naszego Województwa i  rekrutacji do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego II kadencji.

Nabór trwa do 20 marca 2020 r.

Kandydować mogą osoby w wieku od 15 lat (ukończonych w dniu zgłoszenia) do 24 lat, posiadające status ucznia lub studenta, zamieszkałe na terenie województwa świętokrzyskiego, które są członkami: młodzieżowych rad, samorządów uczniowskich szkół ponadpodstawowych, samorządów studenckich albo organizacji pozarządowych pracujących z młodzieżą i na rzecz młodzieży.

Źródło zdjęć: https://www.swietokrzyskie.pro/warto-tworzyc-mlodziezowe-rady-warto-zglosic-akces-do-mlodziezowego-sejmiku-ii-kadencji-duze-zainteresowanie-konferencja/

Informacja dotycząca zgłoszeń wraz z kartą zgłoszeniową

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Cezary Błach</strong></p>

Cezary Błach

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

luty 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.