Logo Gmina Suchedniów

News

News zdjęcie id 2252

Jubileusz Złotych Godów

17.10.2019

W czwartek 17 października w Sali kinowej suchedniowskiej „Kuźnicy” odbyła się podniosła uroczystość. Dwadzieścia par małżeńskich, które pół wieku temu zawarły związek małżeński świętowało piękny jubileusz Złotych Godów.

Przybyłych powitał kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Paweł Lisowski, życzenia jubilatom przekazali burmistrz Cezary Błach i przewodniczący rady miejskiej Krzysztof Adamiec. – To, że wytrwaliście wspólnie pół wieku, jest godne podziwu i zasługuje na najwyższe uznanie. To tym bardziej ważne dziś, kiedy tak wiele związków się rozpada – mówił burmistrz.

Później odbyliśmy podróż w przeszłość. Na prezentacji multimedialnej zaprezentowano zdjęcia ślubne jubilatów. Następnie montaż słowno-muzyczny przedstawili uczniowie SSP Nr 3 przygotowani przez Martę Przeworską i Urszulę Piastę-Kuszewską pod okiem dyrektor Izabeli Głowali-Działak, która także przybyła na uroczystość.

Pół wieku temu sakramentalne „tak” wypowiedzieli: Krystyna i Stanisław Białek, Zofia i Wiesław Czubak, Anna i Leszek Działowscy, Wanda i Marian Górscy, Marianna i Józef Jędrzejczyk, Jolanta i Jan Komoń, Barbara i Jan Kopeć, Halina i Kazimierz Kowalik, Bogusława i Stanisław Krogulec, Teresa i Albin Lasota, Alicja i Zdzisław Mameła, Danuta i Wiesław Niemczyk, Halina i Andrzej Ostrowscy, Grażyna i Krzysztof Pilch, Helena i Marek Pomocnik, Krystyna i Bogumił Serek, Anna i Henryk Swat, Danuta i Kazimierz Ślusarczyk, Irena i Józef Wawrzeńczyk oraz Lidia i Alfred Zolbach.

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Dariusz Miernik</strong></p>

Dariusz Miernik

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

marzec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.