Logo Gmina Suchedniów

News

News zdjęcie id 2225

Wspaniała siatkarska zabawa

23.09.2019

Tym razem nie wynik była najważniejszy, ale przede wszystkim wielka sportowa, siatkarska zabawa. Na okoliczność pobytu w Suchedniowie Marcina Prusa, który w koszulce pierwszej reprezentacji siatkówki wystąpił 97 razy, 20 września po południu na hali sportowo-rehabilitacyjnej rozegrany został z udziałem sześciu drużyn turniej siatkarski.

W turnieju wystąpiły zespoły: Rada Miejska w Suchedniowie, Starostwo Powiatowe Skarżysko Belfry, Stowarzyszenie Forum Siatkówki Wanmięs, Przyjaciele Suchedniowa, Nauczyciele, Mieszkańcy Suchedniowa. Po niemal pięciogodzinnych zmaganiach najlepsi okazali się Przyjaciele Suchedniowa, drugie miejsce zajęło Stowarzyszenie Forum Siatkówki Wanmięs, a trzecie Starostwo Powiatowe Skarżysko Belfry. Najlepszym zawodnikiem został uznany Dominik Wanko (Stowarzyszenie Forum Siatkówki Wanmięs).

Były też inne konkursy z ciekawymi nagrodami, a także licytacja piłki z autografami siatkarzy Onico Warszawa, czyli m.in. z podpisem Bartosza Kurka. Piłkę wylicytował Maciej Glijer, suchedniowski przedsiębiorca i prezes klubu tenisa stołowego Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów.

W przerwie na parkiecie wystąpiła Formacja Taneczna „AXIS”, organizatorzy przygotowali również kawiarenkę i mini-miasteczko zabaw dla najmłodszych.

Przypomnijmy, że inicjatorką wydarzenia i pomysłodawczynią zaproszenia Marcina Prusa do Suchedniowa była Kamila Katarzyna Pająk, która kilka tygodni wcześniej zorganizowała zbiórkę pieniędzy na wyjazd Zdzisława Włodarczyka na Mistrzostwa Świata Masters we Włoszech.

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Dariusz Miernik</strong></p>

Dariusz Miernik

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

czerwiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.