News

News zdjęcie id 1840

JULIA PAJEK i JULIA PAJĄK SREBRNYMI MEDALISTKAMI MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW

27.11.2018

W dniach 22-25.11.2018 r. w Sianowie rozegrano Mistrzostwa Polski Młodzików. Orlicz reprezentowali: Julia Pajek, Julia Pająk, Joanna Wieckowska i Igor Jabłoński.
Nasze Julie zdobywając dwa medale, po raz kolejny udowodniły, że należą do najlepszych w Polsce.
Najlepiej zaprezentowała się Julia Pajek, która dwa razy stanęła na podium. W grze pojedynczej wywalczyła brązowy medal, przegrywając tylko z przyszłą mistrzynią Polski Anną Czuchrą UKS Unia Bieruń 9:21/20:22, drugi medal -srebrny odebrała za grę podwójną z Julią Pająk. Julki w finale uległy parze nr 1 - Dominika Gajda Bennica UKS Feniks Kędzierzyn / Martyna Kowalczyk UKS Kometa Sianów 23:25/12:21.
Debiutanci: Joanna Więckowska i Igor Jabłoński w grze mieszanej zajęli dobre miejsce 9-16. Joanna w singlu w pierwszej rundzie uległa Marcie Styczyńskiej AZS UW Warszawa, natomiast Igor odpadł w turnieju eliminacyjnym.
Gratulacje dla Julek i podziękowania dla wszystkich za godne reprezentowanie Klubu Orlicz i województwa świętokrzyskiego.