Logo Gmina Suchedniów

News

News zdjęcie id 160

Biegi o "Puchar Kruka"

04.09.2015

W dniu 30 sierpnia w Suchedniowie przy ulicy Zagórskiej odbyły się biegi o "Puchar Kruka". To już trzecia edycja tej imprezy, która z roku na rok jest coraz lepsza pod względem organizacji jak i poziomem sportowym. Uczestnicy zjechali dosłownie z całej Polski, byli wśród nich mieszkańcy między innymi Olsztyna, Warszawy, Kielc, Skarżyska nie wspominając już o licznej reprezentacji z Suchedniowa. W gronie startujących było bardzo dużo kobiet.

Najlepsze trójki odebrały puchary i dywaniki od Kleen-Tex, a wszyscy pamiątkowe medale. Po biegach, na jego uczestników czekał ciepły posiłek oraz napoje, z których mogli skorzystać również widzowie, a tych jak zawsze nie zabrakło. Korzystając z pięknej pogody na zawody wybrały się całe rodziny z dziećmi. I właśnie wśród najmłodszych największym powodzeniem cieszył się słodki poczęstunek w postaci tortu. W części artystycznej, na zakończenie imprezy wystąpił zespół NicTuPoNas ze Skarżyska oraz Klaudia Tumulec i Kamil Brzoza z Suchedniowa.

Podczas ceremonii nagradzania najlepszych, burmistrz Cezary Błach wręczył nagrody w kategorii dla najszybszych Suchedniowian - Kamil Jasiński i Karolina Fiutek, najstarszego zawodnika - Piotr Karbownik, najmłodszego zawodnika - Dawid Zolbach i Paula Misztal.

Imprezę udało się przeprowadzić na tak wysokim poziomie dzięki wsparciu sponsorów, w tym Urzędu Miasta i Gminy Suchedniów. 

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Cezary Błach</strong></p>

Cezary Błach

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

kwiecień 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.