Logo Gmina Suchedniów

News

News zdjęcie id 1591

II Turniej MRM w piłce siatkowej

21.05.2018

Z udziałem 6 drużyn w sobotę 19 maja na hali sportowej w Suchedniowie rozegrany został II Turniej Młodzieżowych Rad w piłce siatkowej o Puchar Burmistrza Suchedniowa. Zwyciężyła Młodzieżowa Rady Gminy Dębe Wielkie.

Turniej oficjalnie otworzył burmistrz Cezary Błach, później prowadzenie przejęła Katarzyna Michta-Połeć, na prośbę której  dokonano prezentacji występujących zespołów. Dla zebranych wystąpiły dzieci z Formacji Tanecznej „AXIS” pod kierunkiem Michała Ośki.
W wyniku losowania w grupie A zagrały drużyny z Radoszyc, Starachowic i Skarżyska - Kamiennej. W grupie B znalazły się MRM Szydłowiec, MRM Suchedniów oraz MRG Dębe Wielkie. Do półfinałów awansowały po dwie drużyny z grup. W grupie A najlepsza okazała się drużyna ze Starachowic, drugie miejsce zajęła MRM ze Skarżyska. Grupę B wygrała MRG Dębe Wielkie, druga była MRM Szydłowiec. 
W pierwszym spotkaniu półfinałowym Młodzieżowa Rada Miejska z Szydłowca pokonała Młodzieżową Radę Miasta Starachowice 2:1. W drugim meczu półfinałowym MRM Skarżysko przegrała z MRG Dębe Wielkie 2:0. 
Przegrane drużyny zagrały w meczu o trzecie miejsce, Starachowice pokonały Skarżysko 2:1.
Zwycięzcą II Turnieju Młodzieżowych Rad w piłkę siatkową została Młodzieżowa Rada Gminy Dębe Wielkie, która w finale pokonała Młodzieżową Radę Miejską ze Starachowic 2:0. 

Zawody sędziowali Marek Działowski i Krzysztof Piątek. Ich organizatorem była Młodzieżowa Rada Miejska w Suchedniowie wraz z opiekunem Karoliną Styczeń, współorganizatorami byli: Urząd Miasta i Gminy, Rada Miejska oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji. O sprawy techniczne i poczęstunek dla zawodników zatroszczyli się radni: Małgorzata Styczeń, Krzysztof Adamiec, Waldemar Krogulec, Paweł Słoma.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia dostępnej pod adresem www.facebook.com/pg/mrmsuchedniow/

Jacenty Kita

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Cezary Błach</strong></p>

Cezary Błach

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

październik 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.