Logo Gmina Suchedniów

News

News zdjęcie id 1379

Zaproszenie na NOWOROCZNĄ GALĘ OPERETKI w SOK "Kuźnica" w Suchedniowie

18.12.2017

Suchedniowski Ośrodek Kultury "Kuźnica" w Suchedniowie serdecznie zaprasza na "NOWOROCZNĄ GALĘ OPERETKI Z LAMPKĄ SZAMPANA" w wykonaniu zespołu Artes Ensemble, która odbędzie się w dniu 7 stycznia 2018 r. o godz. 16:00 w sali widowiskowej SOK "Kuźnica" w Suchedniowie przy ulicy Bodzentyńskiej 18.

"NOWOROCZNA GALA OPERETKI Z LAMPKĄ SZAMPANA" to noworoczne widowisko muzyczne z niespodziankami dla Publiczności, spięte błyskotliwą narracją artystów z dużą dawką dobrego humoru, gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz szampańską, muzyczną zabawę i wyśmienitą rozrywkę, w ten jedyny w roku magiczny czas Nowego Roku.

W programie NOWOROCZNEJ GALI w wirtuozowskich wykonaniach artystów zespołu Artes Ensemble zabrzmią najsłynniejsze muzyczne toasty świata: "Więc pijmy na chwałę miłości/Libiamo" z opery "La Traviata" G. Verdiego; triumfalny "Marsz Radetzkiego" J. Straussa (ojca); " Votre toast - Aria Toreadora" z opery "Carmen" G. Bizeta, pieśń o winie "Chianti Lied Tarantella" G. Winklera; walc "Nad pięknym modrym Dunajem" J. Straussa (syna); największe przeboje operetki: "Usta milczą, dusza śpiewa" z operetki "Wesoła wdówka" Fr. Lehara; "Czardasz Silvy", "W rytm walczyka serce śpiewa" z operetki "Księżniczka czardasza" i "Ach, jedź do Varasdin" z operetki "Hrabina Marica" E. Kalmana; fragmenty z najsłynniejszej opery świata "Carmen" G. Bizeta; słynna hiszpańska pieśń "Granada" A. Lary, "Przetańczyć całą noc" z musicalu "My Fair Lady" Fr. Loewe oraz wiele innych muzycznych fajerwerków.

Wykonawcy:
Emilia Mikołajczyk - sopran,
Dominik Sierzputowski - tenor/baryton,
Emilia Dagil - skrzypce,
Małgorzata Janaszek - wiolonczela, prowadzenie Gali, scenografia,
Andrzej Janaszek - fortepian, reżyseria, aranżacje muzyczne utworów, dyr. Artystyczny zespołu Artes Ensemble.

Zapraszamy na niezapomnianą NOWOROCZNĄ GALĘ zespołu Artes Ensemble pełną muzycznych fajerwerków, najsłynniejszych toastów świata, największych przebojów operetki oraz na porywającą, szampańską zabawę w magiczny czas Nowego Roku.

Bilety w cenie: 40 zł normalny, 30 zł ulgowy

Zespół Artes Ensemble tworzą znakomici artyści, absolwenci Akademii Muzycznych w Bydgoszczy, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Freiburgu i Zurychu, soliści oper i filharmonii, zajmujący się również działalnością pedagogiczną, posiadający w swych dorobkach artystycznych wiele nagród i wyróżnień w konkursach i festiwalach wokalnych, instrumentalnych i kameralnych w kraju i zagranicą.

Serdecznie zapraszamy!

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Dariusz Miernik</strong></p>

Dariusz Miernik

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

czerwiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.