Logo Gmina Suchedniów

News

News zdjęcie id 125

Miejsca Przyjazne Rowerzystom - zgłoś swój obiekt

01.07.2015

Przypominamy, że tylko do 15 lipca obiekty świadczące usługi turystyczne w gminach położonych w tzw. korytarzu Wschodniego Szlaku Rowerowego „Green Velo” mogą ubiegać się o rekomendację Miejsca Przyjaznego Rowerzystom.

 Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo, mający blisko 2000 km długości jest najdłuższą trasą rowerową w Polsce. Przebiega przez obszar 5 województw wschodniej części kraju, m.in. przez województwo świętokrzyskie (ok. 190 km). 

Rekomendację Miejsca Przyjaznego Rowerzystom mogą uzyskać:

gestorzy obiektów noclegowych (w tym agroturystycznych) i gastronomicznych,

zarządcy atrakcji turystycznych,

centra informacji turystycznej,

operatorzy innych obiektówmogących świadczyć usługi na rzecz turystów rowerowych: stacje paliw, sklepy wielobranżowe, serwisy rowerowe, wypożyczalnie rowerów i sprzętu turystycznego itp.

Udział w tej innowacyjnej w skali Polski akcji jest całkowicie bezpłatny i finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013.

W celu uzyskania rekomendacji "Miejsca Przyjaznego Rowerzystom", należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się na portalu http://greenvelo.pl/.

Będzie on aktywny od 15 czerwca do 15 lipca br., tj. w okresie trwania pierwszego naboru obiektów "przyjaznych rowerzystom".

W formularzu tym wskazać należy, jakie kryteria "przyjazności" pod kątem turystów rowerowych spełnia Państwa obiekt oraz podać dane teleadresowe i podstawowe informacje o Państwa ofercie.

Zgłoszenie będzie zweryfikowane w lipcu br. przez audytorów, nadzorujących jakość i wiarygodność przekazywanych informacji.

Zgłoszone obiekty zostaną umieszczone w ogólnodostępnej bazie danych, która od 31 lipca będzie się znajdowała na portalu informacyjnym o szlaku www.greenvelo.pl, oraz w dedykowanej aplikacji mobilnej. Pozwoli to turystom na uzyskanie kompleksowej informacji o obiektach "przyjaznych rowerzystom"   w pobliżu szlaku, a tym samym na zainteresowanie turystów Państwa ofertą. Na kampanię promocyjną Szlaku, obejmującą m.in. spoty telewizyjne, reklamę w radio  i prasie, wydawnictwa, udział w targach turystycznych, czy organizację imprez promocyjnych zaplanowano kwotę 25 mln zł.

Dodatkowych informacji nt. systemu rekomendacji MPR udziela zespół Konsultanta ds. Produktu Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo pod numerem 507 245 142 oraz pod mailem mpr@greenvelo.pl od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00.

Z uwagi na niewątpliwe korzyści udziału w systemie rekomendacji, gorąco zachęcamy do zgłoszenia swego obiektu.

 

 

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Dariusz Miernik</strong></p>

Dariusz Miernik

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

sierpień 2023
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.