Logo Gmina Suchedniów

News

News zdjęcie id 112

ZGŁOŚ SWÓJ OBIEKT

10.06.2015

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego, będąca partnerem wykonawczym projektu "Trasy Rowerowe w Polsce Wschodniej - Promocja"  zaprasza do udziału w systemie rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

15 czerwca br. rozpoczyna się nabór podmiotów, zainteresowanych uzyskaniem statusu "Miejsca Przyjaznego Rowerzystom" na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.  Do współpracy zaproszeni zostali:

- gestorzy obiektów noclegowych (w tym agroturystycznych) i gastronomicznych,

- zarządcy atrakcji turystycznych,

- centra informacji turystycznej,

- operatorzy innych obiektów, mogących świadczyć usługi na rzecz turystów rowerowych (stacje paliw, serwisy rowerowe, wypożyczalnie rowerów i sprzętu turystycznego itp.)

położonych w tzw. "korytarzu" szlaku Green Velo, tj. w gminach znajdujących się do 20 kilometrów od osi głównej tego szlaku.

Udział w tej innowacyjnej w skali Polski akcji jest całkowicie bezpłatny i finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013.

W celu uzyskania rekomendacji "Miejsca Przyjaznego Rowerzystom", należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie: www.greenvelo.pl.

Będzie on aktywny od 15 czerwca do 15 lipca br., tj. w okresie trwania pierwszego naboru obiektów "przyjaznych rowerzystom".

W formularzu tym wskazać należy, jakie kryteria "przyjazności" pod kątem turystów rowerowych spełnia Państwa obiekt oraz podać danych adresowe i podstawowe informacje o Państwa ofercie.

Zgłoszenie będzie zweryfikowane w lipcu br. przez audytorów, nadzorujących jakość i wiarygodność przekazywanych informacji.

Zgłoszone obiekty zostaną umieszczone w ogólnodostępnej bazie danych, która od 31 lipca będzie się znajdowała na portalu informacyjnym o szlaku www.greenvelo.pl, oraz w dedykowanej aplikacji mobilnej. Pozwoli to turystom na uzyskanie kompleksowej informacji o obiektach "przyjaznych rowerzystom" w pobliżu szlaku, a tym samym na zainteresowanie turystów Państwa ofertą.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w nieodpłatnych spotkaniach informacyjno-promocyjnych, które odbędą się w 15 miejscowościach na szlaku Green Velo w terminie od 15 do 26 czerwca br.

Na spotkaniach tych omówiony będzie szczegółowo regulamin naboru, sposób wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz procedura naboru. Zaproszenie na spotkanie znajduje się poniżej.

Dodatkowych informacji nt. systemu rekomendacji MPR udziela zespół Konsultanta ds. Produktu Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo pod numerem 507 245 142 oraz pod mailem mpr@greenvelo.pl.

Szczegóły w załącznikach:

/_portals_/suchedniow/CKFiles/Dokumenty/1_OGLOSZENIE.pdf

/_portals_/suchedniow/CKFiles/Dokumenty/2_regulamin.pdf

/_portals_/suchedniow/CKFiles/Dokumenty/3_zaproszenie_harmonogram.pdf

/_portals_/suchedniow/CKFiles/Dokumenty/4_wykaz_gmin.pdf

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Cezary Błach</strong></p>

Cezary Błach

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

grudzień 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.