Logo Gmina Suchedniów

Za nami II sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej

24.04.2018

23 kwietnia w sali konferencyjnej magistratu na II w tej kadencji sesji zebrała się Młodzieżowa Rada Miejska. Przybyłych na obrady młodych radnych oraz gości powitała jej przewodnicząca Natalia Chrząszcz.

Na wstępie sekretarz rady Wiktoria Miernik odczytała pismo Kacpra Piątka, jedynego męskiego członka rady, który złożył rezygnację z mandatu radnego z dniem 17 kwietnia. Rada jednogłośnie przychyliła się do jego wniosku i zdecydowała, że pracować będzie w składzie 14.osobowym.

Informację o działalności rady w okresie pomiędzy sesjami przedłożyła przewodnicząca rady.

Odnosząc się do informacji burmistrz Cezary Błach powiedział: -Bardzo dużo udało się wam zrobić w tak krótkim czasie. Jestem szczególnie dumny, że interesujecie się rewitalizacją centrum miasta i jego wyglądem w przyszłości. Zapraszam do zapoznania się z projektem rewitalizacji i naniesieniem do niego waszych uwag. Z kolei dyrektor „Kuźnicy” Andrzej Karpiński podziękował członkom rady za pomoc w organizacji XIII Turnieju Formacji Tanecznych. Wyraził zarazem nadzieję, że młodzież nadal będzie się angażowała w inicjatywy „Kuźnicy”.

Później wiceprzewodnicząca rady Alicja Sitarz przedłożyła projekt uchwały w sprawie przyjęcia loga MRM, która została podjęta jednogłośnie. Również jednogłośnie rada zdecydowała o powołaniu pięcioosobowych zespołów ds. organizacji turnieju piłki siatkowej z udziałem siedmiu rad młodzieżowych z województwa oraz ds. obchodów Dnia Dziecka.

Jacenty Kita

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Dariusz Miernik</strong></p>

Dariusz Miernik

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

czerwiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.