Logo Gmina Suchedniów

Archiwum newsów, strona 69

Obrazek dla news_2870

SOK "Kuźnica" zaprasza na kolejny seans filmowy w plenerze!

18.06.2021

Suchedniowski Ośrodek Kultury "Kuźnica" serdecznie zaprasza na kolejny seans filmowy w plenerze! W piątek 25 czerwca o godz. 21:30 w letnim kinie plenerowym wyświetlimy film "BOHEMIAN RHAPSODY". To porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddie'em Mercurym (w tej roli Rami Malek), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów.

więcej

Obrazek dla news_2869

Mamy awans do Lotto Superligi!

18.06.2021

Szampanem od przewodniczącego rady miejskiej Krzysztofa Adamca i burmistrza Cezarego Błacha tenisiści stołowi Global Pharma Orlicz 1924 świętowali awans do Lotto Superligi!

– To jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Zrealizowaliśmy dziś nasze największe marzenie - znaleźć się w elicie krajowej. Teraz przed nami duże wyzwanie, ale jesteśmy przygotowani. Naszym celem będzie się utrzymać w Superlidze. Czekają nas zmiany, ale jeszcze za wcześnie o tym mówić. Dziś dziękuję wszystkim, którzy byli z nami i wierzyli w sukces - sponsorom, kibicom, władzom, a przede wszystkim zawodnikom, bo to oni wykonali robotę - powiedział prezes klubu Maciej Glijer.

więcej

Obrazek dla news_2867

Najmłodsi uczniowie poznają walory turystyczne Suchedniowa

18.06.2021

 

Wycieczki, w których brali udział uczniowie klasy pierwszej i trzeciej Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Wandy Łyczkowskiej w Ostojowie w dniach 16 i 17 czerwca potwierdziły powiedzenie „CUDZE CHWALICIE – POZNAJCIE SWOJE!”. Najmłodsi uczniowie poznali walory turystyczne najbliższej okolicy. Od dzisiaj nie będziemy przejeżdżać obojętnie obok ośrodków znajdujących się na terenie naszej gminy.

Program wycieczek obejmował: Ośrodek Rozwoju Kreatywnego i Turystyki Konnej „Ignacówka” i Ośrodek Agroturystyczny GREEN VIT. Są to miejsca, gdzie wielozmysłowe obcowanie z naturą, doświadczenia kontaktu z roślinami, zwierzętami owocuje zmęczeniem w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

więcej

Obrazek dla news_2864

„CUDZE CHWALICIE? POZNAJCIE SWOJE!”

16.06.2021

Od początku czerwca ruszył cykl wycieczek organizowanych przez Suchedniowian dla … Suchedniowian: uczniów suchedniowskich szkół oraz przedstawicieli samorządu lokalnego.         Wycieczki pod hasłem „Cudze chwalicie? Poznajcie swoje!” mają pokazać, jak wiele w swojej ofercie turystycznej ma Suchedniów i jak można to wykorzystać. Do końca roku szkolnego odbędzie się łącznie 8 wycieczek. Kolejne zaplanowane są na wrzesień, tak aby możliwość uczestnictwa miały klasy z każdej szkoły w naszej gminie. W sumie w projekcie weźmie udział 120 osób. 

więcej

Obrazek dla news_2862

Uroczystości patriotyczne na Wykusie

14.06.2021

Uroczysko Wykus, miejsce obozowania partyzantów Jana Piwnika „Ponurego” i Eugeniusza Kaszyńskiego „Nurta” po raz kolejny jest miejscem spotkań osób upamiętniających żołnierzy Armii Krajowej. W sobotę 12 czerwca odbyły się główne uroczystości rocznicowe z udziałem m.in. przewodniczącego rady miejskiej Krzysztofa Adamca, zastępcy burmistrza Dariusz Miernika i suchedniowskich leśników z nadleśniczym Piotrem Fitasem na czele.

więcej

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Cezary Błach</strong></p>

Cezary Błach

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

październik 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.