Logo Gmina Suchedniów

News

News zdjęcie id 2816

SOK "Kuźnica" zachęca do wypełnienia anonimowej ankiety

05.05.2021

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Suchedniów,

Jest nam niezmierne miło zaprosić Państwa do współpracy przy diagnozie kapitału kulturowego i społecznego Miasta i Gminy Suchedniów. Badania prowadzone będą online w okresie od 05.05. do 29.05.2021 r. oraz w formie tradycyjnej (papierowej) w okresie od 05.05. do 15.06.2021 r. Zdiagnozowanie potrzeb pozwoli ustalić priorytety, a także wskazać cele, których osiągnięcie będzie wymagało od nas więcej sił i środków. Do pełnej realizacji celów bardzo istotne jest nie tylko wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, ale także tworzenie projektów wspólnie z nami. Budowanie społecznej aktywności jest jednym z ważniejszych zadań ośrodka kultury. Zebranie opinii na temat "SUCHEDNIOWSKIEJ KULTURY", a także oferty Suchedniowskiego Ośrodka Kultury „Kuźnica" w Suchedniowie oraz jego filii pomoże nam wypracować strategię rozwoju, aby ośrodek był nowoczesny, innowacyjny i kreatywny. Pomysły i rekomendacje pomogą w przyszłości stworzyć nową ofertę dostosowaną do aktualnych potrzeb społecznych.

 

Bardzo prosimy o odniesienie się w ocenie do czasu sprzed pandemii, gdyż obecny czas zawieszenia działalności kulturalnej w kraju, może ten obraz zaciemnić. Ankieta ma charakter anonimowy. Pytania w kwestionariuszu mają charakter pytań zamkniętych i otwartych. Prosimy o wybór odpowiedzi lub krótkie wypowiedzi pisemne. Udzielane przez Państwa informacje będą wykorzystane w ocenie, a każda odpowiedź mamy nadzieję wniesie wartościowy wkład w przeprowadzenie diagnozy.

 

Prosimy o szczere odpowiedzi. Dziękujemy za poświęcenie czasu na wypełnienie ankiety. Prawdą jest, że TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY! Razem z nami udoskonalaj SUCHEDNIOWSKĄ KULTURĘ!

 

LINK DO ANKIETY online: http://kuznica-suchedniow.com/n,zapraszamy-do-wypelnienia-anonimowej-ankiety

 

Wypełnione ankiety w formie tradycyjnej (papierowej) będzie można wrzucić do urny znajdującej się przy wejściu do SOK "Kuźnica" w Suchedniowie.

Burmistrz zaprasza

<p><strong>Cezary Błach</strong></p>

Cezary Błach

Przyjęcia interesantów:

Piatek w godz. 7.30 - 12.30

Kontakt z Burmistrzem:  burmistrz@suchedniow.pl

Zobacz również

Kalendarz

lipiec 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

wersja językowa

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.