News

News zdjęcie id 1535

Za nami I Turniej Piłki Halowej o Puchar Dyrektora „Jedynki”

16.04.2018

W hali sportowo rehabilitacyjnej w dniach 11-13 kwietnia rozegrany został I Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SSP nr 1 im. Emilii Peck w Suchedniowie, w którym zmagało się  8 drużyn ze szkół podstawowych z terenu powiatu skarżyskiego (Bliżyn, Łączna, Suchedniów – SP1 i SP3, Skarżysko-Kamienna – SP1, SP5, SP13).

Zwycięzcą turnieju została reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 13 w Skarżysku-Kamiennej. Patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta i Gminy Suchedniów.
W piątek, 13 kwietnia, odbyły się mecze grupy finałowej.  Puchar Dyrektora SSP nr 1 im. Emilii Peck w Suchedniowie trafił do Szkoły Podstawowej nr 13 ze Skarżyska - Kamiennej, która w meczach finałowych wygrała wszystkie spotkania. Drugie miejsce zajęła Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 3 z Suchedniowa pod opieką Marka Gałczyńskiego, na trzecim miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa nr 1 ze Skarżyska - Kamiennej.
Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Antoni Gryz z SSP nr 3 w Suchedniowie. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Maciej Lipieniecki z SP 13.
Dyplomy, puchary oraz nagrody zwycięzcom wręczał Burmistrz Gminy i Miasta Suchedniów Cezary Błach oraz dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 1 z Suchedniowa Zdzisław Wojnarski.

Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Suchedniów. Organizatorzy składają podziękowania sponsorom, a byli nimi: firma „Baros” Maciej Glijer, Bank Spółdzielczy w Suchedniowie, firma „MARTUM” Marek Tumulec oraz Przemysław Działak.